ENGLISH
WIDLAKI - TANIE NOWE WÓZKI WIDŁOWE

od 1,5 tony do 16 ton udźwigu.
benzyna-LPG / diesel / elektryczne
Silniki i przekładnie: NISSAN / ISUZU / YANMAR / PERKINS / CUMMINS / TCM / OKAMURA

3 LATA GWARANCJI lub 3000 MTH !!! Dowóz i UDT gratis na terenie Polski

Cena już od 42,500 zł netto za wózek 1,5 tony, LPG/benzyna,
silnik NISSAN K21, przekładnia TCM, przesuw boczny, maszt duplex V330
Wózek 2,5 tony benzyna/LPG z silnikiem NISSAN K25 i przekładnią TCM
w ratach 970 zł/msc
[szczegóły]

KONTAKT

Area Sales Manager
Andrzej Wodziński
ZADZWOŃ
tel. 664 734 822
od 7:00 do 18:00

DLACZEGO MERLO ?


Ładowarki teleskopowe Merlo wyróżniają się szeregiem cech, których próżno szukać w innych maszynach tego typu dostępnych na rynku a także bardzo bogatym wyposażeniem standardowym, za który w innych markach trzeba zwykle sporo dopłacać. Do najważniejszych elementów tworzących wartość dodaną w ładowarkach Merlo należą m.in.:

TUZ i WOM, trzypunktowy układ zawieszenia narzędzi rolniczych oraz wałek odbioru mocy [gama MULTIFARMER ]
PATENT - Tempomat – w ładowarkach rolniczych – pozwala ustalić stałą prędkość jazdy [ prędkość kroczącą ], niezależnie od obrotów silnika, które mogą być wysokie dla zapewnienia dużej wydajności hydrauliki.
PATENT - Boczny przesuw całego teleskopu – zakres od 40 do 80 cm w lewo i w prawo (zależnie od modelu) – co zwiększa zasięg boczny ramienia bez konieczności przestawiania maszyny [ duże oszczędności czasowe ] i bez straty udźwigu.
Rozwiązanie idealne do pracy podczas precyzyjnego operowania ładunkiem na dużej wysokości jak np. stogowanie słomy itd., co ważne rozwiązanie działa z każdym osprzętem założonym na maszynie.
PATENT - System mocowania osprzętu Tac-Lock, pozwalający na wymianą narzędzia bez wysiadania z kabiny.
PATENT – System MCDC z własnym monitorem, kontrolujący wszystkie tzw. ruchy pogarszające, tzn. grożące wywróceniem maszyny, co powala zoptymalizować pracę maszyny. System automatycznie rozpoznaje osprzęt, z jakim pracuje ładowarka, i dostosowuje do niego próg stabilności. Oprócz tego MCDC zapamiętuje ilość przerzuconych kilogramów (także dla każdego narzędzia). Jest to pierwsze rozwiązanie tego typu na rynku.
PATENT - Specjalny stalowy pierścień – gruby pręt o przekroju 70 mm obiegający dookoła ramę, zapewniający wyjątkowa stabilność maszyny i eliminujący konieczność stosowania przeciwwagi z tyłu. Takie rozwiązanie gwarantuje równomierne rozłożenie masy na obie osie, a co za tym idzie – równomierne zużycie ogumienia.
PATENT - Amortyzowane całe kabiny, a nie tylko fotele – rozwiązanie niespotykane w innych maszynach [ zależnie od modelu ]
PATENT – System EPD, Eco Power Drive. EPD oznacza, że operator może ręcznie wybrać trzy tryby pracy maszyny, w zależności od warunków terenowych i rodzaju wykonywanej pracy. Dzięki temu możemy zoptymalizować najlepsze osiągi robocze / wydajność hydrauliki do danego zadania. Zalety systemu: optymalizacja spalania paliwa do 30 %, ograniczenie emisji spalin w pomieszczeniach zamkniętych, ograniczenie emisji hałasu do środowiska [ zależnie od modelu ].
PATENT – ładowarka kompakt o udźwigu 2.5T, 6m wys. podnoszenia – najniższa na rynku – tylko 1.770 mm wysokość całkowita z najwyższą prędkością jazdy w tej gamie tj. 36 km / h.
PATENT – największa wewnętrzna szerokość kabiny w gamie maszyn rolniczych do przemysłu i budownictwa - wynosi 995 mm
PATENT – rejestracja w UDT ładowarki wyposażonej w kosz [ platformę ], gdzie maszyna jest bez wymaganych podpór z przodu - dot. całej gamy Merlo od najmniejszych do największych modeli.

Ponadto:

Hydrostatyczny napęd wszystkich modeli w standardzie, prędkość jazdy do 40 km / h.
Brak klasycznego, zaciąganego hamulca ręcznego, którego rolę pełni hamulec automatycznie uruchamiający się po wyłączeniu silnika.
Osie portalowe, zapewniające duży prześwit, generalnie większy od prześwitu w innych maszynach (zależnie od modelu).
Mniejsza o ok. 50 – nawet do 100 cm całkowita długość maszyn, wynikająca z braku przeciwwagi, zapewniająca większą zwrotność i ułatwiająca poruszanie się na małej powierzchni (zależnie od modelu).
PATENT - System MCSS w ładowarkach Roto (obrotowych), pozwalający pracować przy nie do końca rozłożonych podporach. System na bieżąco kalkuluje stabilność we wszystkich kierunkach, ustalając na każdym z nich udźwig proporcjonalny do stopnia wysunięcia podpór.
PATENT - Przechylana o 19° w górę kabina w maszynach Roto, ułatwiająca obserwowanie obszaru roboczego przy wysuniętym ramieniu [ w wybranych modelach ]

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Merlo