ENGLISH
WIDLAKI - TANIE NOWE WÓZKI WIDŁOWE

od 1,5 tony do 16 ton udźwigu.
benzyna-LPG / diesel / elektryczne
Silniki i przekładnie: NISSAN / ISUZU / YANMAR / PERKINS / CUMMINS / TCM / OKAMURA

3 LATA GWARANCJI lub 3000 MTH !!! Dowóz i UDT gratis na terenie Polski

Cena już od 39,000 zł netto za wózek 2,5 tony, diesel,
silnik na licencji ISUZU, przekładnia TCM, przesuw boczny, maszt duplex V300

Wózek 2,5 tony benzyna/LPG z silnikiem NISSAN K25 i przekładnią TCM
w ratach 970 zł/msc
[szczegóły]

KONTAKT

Area Sales Manager
Andrzej Wodziński
ZADZWOŃ
tel. 664 734 822
od 7:00 do 18:00

DLACZEGO MERLO ?


Ładowarki teleskopowe Merlo wyróżniają się szeregiem cech, których próżno szukać w innych maszynach tego typu dostępnych na rynku a także bardzo bogatym wyposażeniem standardowym, za który w innych markach trzeba zwykle sporo dopłacać. Do najważniejszych elementów tworzących wartość dodaną w ładowarkach Merlo należą m.in.:

TUZ i WOM, trzypunktowy układ zawieszenia narzędzi rolniczych oraz wałek odbioru mocy [gama MULTIFARMER ]
PATENT - Tempomat – w ładowarkach rolniczych – pozwala ustalić stałą prędkość jazdy [ prędkość kroczącą ], niezależnie od obrotów silnika, które mogą być wysokie dla zapewnienia dużej wydajności hydrauliki.
PATENT - Boczny przesuw całego teleskopu – zakres od 40 do 80 cm w lewo i w prawo (zależnie od modelu) – co zwiększa zasięg boczny ramienia bez konieczności przestawiania maszyny [ duże oszczędności czasowe ] i bez straty udźwigu.
Rozwiązanie idealne do pracy podczas precyzyjnego operowania ładunkiem na dużej wysokości jak np. stogowanie słomy itd., co ważne rozwiązanie działa z każdym osprzętem założonym na maszynie.
PATENT - System mocowania osprzętu Tac-Lock, pozwalający na wymianą narzędzia bez wysiadania z kabiny.
PATENT – System MCDC z własnym monitorem, kontrolujący wszystkie tzw. ruchy pogarszające, tzn. grożące wywróceniem maszyny, co powala zoptymalizować pracę maszyny. System automatycznie rozpoznaje osprzęt, z jakim pracuje ładowarka, i dostosowuje do niego próg stabilności. Oprócz tego MCDC zapamiętuje ilość przerzuconych kilogramów (także dla każdego narzędzia). Jest to pierwsze rozwiązanie tego typu na rynku.
PATENT - Specjalny stalowy pierścień – gruby pręt o przekroju 70 mm obiegający dookoła ramę, zapewniający wyjątkowa stabilność maszyny i eliminujący konieczność stosowania przeciwwagi z tyłu. Takie rozwiązanie gwarantuje równomierne rozłożenie masy na obie osie, a co za tym idzie – równomierne zużycie ogumienia.
PATENT - Amortyzowane całe kabiny, a nie tylko fotele – rozwiązanie niespotykane w innych maszynach [ zależnie od modelu ]
PATENT – System EPD, Eco Power Drive. EPD oznacza, że operator może ręcznie wybrać trzy tryby pracy maszyny, w zależności od warunków terenowych i rodzaju wykonywanej pracy. Dzięki temu możemy zoptymalizować najlepsze osiągi robocze / wydajność hydrauliki do danego zadania. Zalety systemu: optymalizacja spalania paliwa do 30 %, ograniczenie emisji spalin w pomieszczeniach zamkniętych, ograniczenie emisji hałasu do środowiska [ zależnie od modelu ].
PATENT – ładowarka kompakt o udźwigu 2.5T, 6m wys. podnoszenia – najniższa na rynku – tylko 1.770 mm wysokość całkowita z najwyższą prędkością jazdy w tej gamie tj. 36 km / h.
PATENT – największa wewnętrzna szerokość kabiny w gamie maszyn rolniczych do przemysłu i budownictwa - wynosi 995 mm
PATENT – rejestracja w UDT ładowarki wyposażonej w kosz [ platformę ], gdzie maszyna jest bez wymaganych podpór z przodu - dot. całej gamy Merlo od najmniejszych do największych modeli.

Ponadto:

Hydrostatyczny napęd wszystkich modeli w standardzie, prędkość jazdy do 40 km / h.
Brak klasycznego, zaciąganego hamulca ręcznego, którego rolę pełni hamulec automatycznie uruchamiający się po wyłączeniu silnika.
Osie portalowe, zapewniające duży prześwit, generalnie większy od prześwitu w innych maszynach (zależnie od modelu).
Mniejsza o ok. 50 – nawet do 100 cm całkowita długość maszyn, wynikająca z braku przeciwwagi, zapewniająca większą zwrotność i ułatwiająca poruszanie się na małej powierzchni (zależnie od modelu).
PATENT - System MCSS w ładowarkach Roto (obrotowych), pozwalający pracować przy nie do końca rozłożonych podporach. System na bieżąco kalkuluje stabilność we wszystkich kierunkach, ustalając na każdym z nich udźwig proporcjonalny do stopnia wysunięcia podpór.
PATENT - Przechylana o 19° w górę kabina w maszynach Roto, ułatwiająca obserwowanie obszaru roboczego przy wysuniętym ramieniu [ w wybranych modelach ]

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Merlo